Strona główna

Referencje

Poniższe opinie klientów najlepiej odzwierciedlą charakter moich występów i wachlarz przeżytych emocji. Gorąco zachęcam do zapoznania się z nimi.

Dodane referencje

 1. Ola i Marcin pisze:
  Termin uroczystości:

  Magdę poznaliśmy na targach ślubnych. Pełna ciepła i uroku, od pierwszych chwil ujęła nas swoim pięknym uśmiechem i wyjątkowym profesjonalizmem.
  Kolejne spotkanie, którego celem było omówienie szczegółów naszej ceremonii ślubnej, utwierdziło nas w przekonaniu, że lepiej nie mogliśmy trafić. Do dziś wspominamy ten pełen emocji, magiczny dla nas wieczór. Piękny, przeszywający głos Magdy, i jej gra na skrzypcach sprawiły, że nie mogliśmy oderwać uszu od tej muzyki, tylko chcieliśmy, żeby brzmiała jeszcze i jeszcze… Łzy same płynęły ze wzruszenia.
  I gdy naszedł ten nasz dzień… My przed ołtarzem, przed nami ksiądz, wokoło wszyscy nasi bliscy i ten głos Magdy, który rozchodząc się po całej katedrze, nabrał niesamowitej siły. Wszyscy byli oczarowani. Było piękniej, niż mogliśmy to sobie wymarzyć.
  Dziękujemy Ci Madziu za wszystko.
  Ola & Marcin

 2. Magda i Karol pisze:
  Termin uroczystości: lipiec2011

  Witam, nasze wesele odbyło się w lipcu 2011 roku. Panią Magdę pierwszy raz ujrzeliśmy na Targach Ślubnych i od razu wiedziałam, że chciałabym aby zagrała u nas na ślubie.
  Po pierwszej rozmowie telefonicznej dowiedziałam się również, że Pani Magda ma swoje specjalne show! Umówiliśmy się na spotkanie….
  Podczas wizyty ustaliliśmy wszelkie szczegóły dotyczące naszego dnia, między innymi pieśni, utwory śpiewane/grane podczas Mszy św. Pani Magda ma wiele propozycji i pomysłów na to, aby ten dzień był naprawdę magiczny!
  Pani Magda po pierwsze: przed wejściem do kościoła przepięknie grała na skrzypcach – umilając gościom oczekiwania na Młodą Parę;-) Po drugie: przepięknie wykonała podczas Mszy św. wszystkie wcześniej dobrane utwory grane i śpiewane. Po trzecie: pierwszą godzinkę podczas obiadu, już na sali weselnej, przy podkładzie muzycznym, przepięknie grała na skrzypcach. Ale uwierzcie – to nie takie tam sobie granie….! Ona spokojnie mogłaby zastąpić zespół muzyczny!!! (a goście spokojnie zjedli obiadek). No i po czwarte: rewelacyjne show!!! Goście mieli wcześnie wydrukowane teksty zagranych przez Panią Magdę utworów…. Pani Magda wychodzi w pięknej cekinowej sukni, która w świetle stroboskopu i różnych światełek daje przepiękny efekt! Zaczyna grać na skrzypcach elektrycznych…. A goście w szoku;-) (nikt nie wiedział o jej występie). Po chwili wszyscy goście biorą „śpiewniki” i śpiewają do muzyki zagranej przez Panią Magdę! Rewelacyjna zabawa! Moi przyjaciele nazwali Panią Magdę – Drugą Vanessą Mae!!! Do dzisiaj wspominają ten występ…. Ba po weselu rozdałam mnóstwo telefonów do Pani Magdy – nasi goście opowiadają i polecają swoim znajomym!
  Z całego serca polecam!!! Pełen profesjonalizm! A dla gości i rodziców duże i miłe zaskoczenie! Chcecie mieć magiczny dzień?? KONIECZNIE Z PANIĄ MAGDĄ!!!
  Najlepszym dowodem jest to, że moja siostra, która w tym roku bierze ślub – od razu po zakończeniu występu Pani Magdy – pobiegła, aby zarezerwować sobie termin;-) (na szczęście się udało;-))
  Dlatego cieszę się, że spotkam się z Panią Magda jeszcze raz! Mam nadzieję nie ostatni :-)

 3. Maciej W. Iwankiewicz pisze:
  Termin uroczystości: AfterpartypokonferencjiBiznestoRelacje18.11.2011

  Jako organizator konferencji „Biznes to relacje” oraz wieczornego afterparty chciałbym bardzo podziękować Magdzie za występ.
  Zaproponowana nam muzyka z „Piratów z karaibów”, jak również muzyka w stylu latino, doskonale wkomponowała się w nastrój imprezy, a także dostarczyła nam wiele rozrywki i odprężenia po całodziennej konferencji. Dodatkowy wymiar artystyczny był wynikiem doboru oryginalnego instrumentu, jakim są skrzypce elektryczne, co tym bardziej zainteresowało naszych gości.
  Z przyjemnością polecam Magdę, jako wyjątkową skrzypaczkę, a przede wszystkim sympatyczną osobą, której radość i entuzjazm podczas koncertu, wprowadza publiczność w doskonały nastrój.

 4. Beata Stepaniak pisze:
  Termin uroczystości: sierpień2011

  Miałam okazję podziwiać występ Pani Magdy podczas imprezy integracyjnej mojej firmy. Pani Magda jest najbardziej energetyczną osobą, jaką znam. Jej pozytywne nastawienie na występie udzieliło się wszystkim gościom. Dała z siebie 110%. Podziwiam jej zaangażowanie, pasję i niesamowity talent do gry na skrzypcach.
  Pani Magda jest jedyną taką osobą w Polsce, która łączy piękno gry na skrzypcach z energią nowoczesnego show.
  Każdemu polecam występ Pani Magdy, jako niezapomniane wydarzenie, które pozostaje na długo w pamięci naszej i naszych gości.
  Występ wart jest każdych pieniędzy!

 5. Power of Art pisze:
  Termin uroczystości: 11.02.2012

  Serdecznie dziękujemy za niezwykle emocjonujący – po prostu wspaniały występ podczas Oficjalnego Otwarcia Klubu ONA Warszawa, działającego pod patronatem portalu http://www.ONAONAONA.com Agaty Młynarskiej.

  Power of Art: http://www.facebook.com/PowerofArt?sk=app_106878476015645

  Klub ONA Warszawa: http://www.facebook.com/pages/Klub-ONA-Warszawa/280792731983265?sk=app_106878476015645

 6. Kasia i Karol pisze:
  Termin uroczystości: 19-05-2012

  Pełen profesjonalizm oraz charyzmatyczna osobowość Pani Magdy sprawiły, że nasz ślub i wesele były, nie tylko dla nas ale i dla naszych gości, zupełnie wyjątkowe! Podczas mszy Pani Magda wykonała na skrzypcach oraz organach utwory ze wspólnie wybranego repertuaru a także dała wspaniały pokaz swoich umiejętności wokalnych wykonując piękne pieśni. Szczególnie jesteśmy zachwyceni wykonaniem „Nothing else matters” na skrzypcach elektrycznych podczas mszy, na którym nam bardzo zależało. Dzięki tak znakomitej oprawie artystycznej msza była po prostu piękna. Pani Magda towarzyszyła nam i gościom z muzyką skrzypcową również podczas składania życzeń oraz podczas obiadu. Niezwykłą niespodzianką dla naszych rodzin i przyjaciół było również show w wykonaniu Pani Magdy. Wszyscy, mimo początkowego zaskoczenia, znakomicie się bawili śpiewając przy „rockowym” akompaniamencie skrzypiec utwory Lady Pank. Zdecydowaliśmy się na ten właśnie repertuar, ponieważ zaplanowaliśmy oprawę muzyczną przyjęcia weselnego w konwencji rockowych hitów lat 80. Występ Pani Magdy znakomicie podkreśla indywidualny charakter wydarzenia i zdecydowanie podnosi klasę imprezy. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy!

 7. Barbara Jończyk pisze:
  Termin uroczystości: 21września2012r.

  „Podczas kolacji Klubu Integracji Europejskiej była też część artystyczna, skrzypaczka Magdalena Szymańska wykonała wariacje na temat popularnych przebojów muzyki współczesnej, w tym tych, których wykonanie na skrzypcach nie przyszłoby nam nawet do głowy. Udało się jej swym występem porwać publiczność, mimo problemów z nagłośnieniem, i to nawet porwać do tańca…” I tu zatrzymam się …..To niebywałe, żeby w tak stresujących chwilach być uśmiechniętą, kiedy buczy! huczy! I dalej z gracją ciągnąć smyczkiem po strunach i wydobywać z nich piękne dźwięki. Piękna, urocza, sympatyczna i pełna energii. Ale ponad wszystko UZDOLNIONA! Pobudza zmysły. REWELACJA.

 8. Maja i Przemek pisze:
  Termin uroczystości: 02/02/2013

  Dziękujemy za stworzenie niebywałego klimatu podczas naszego ślubu cywilnego. Wiele osób nie wierzyło, że ślub cywilny może być wzruszający i piękny, jednak łzy gości podczas składania życzeń (spowodowane po części Pani grą na skrzypcach!) mówiły same za siebie.

  Pani Magda w ciągu trzech dni nauczyła się repertuaru, o który poprosiliśmy (ścieżki dźwiękowej z Władcy Pierścieni i aranżacji piosenek Adele). Wypadło to znakomicie i dodało uroku naszej ceremonii. Tych wspomnień nikt nam nie zabierze. Dziękujemy i polecamy!

 9. Emilia i Łukasz pisze:
  Termin uroczystości: 15.09.2012

  Pani Magdo dziękujemy na stworzenie cudnego klimatu na Naszym ślubie i weselu. Goście do tej pory są pod wrażeniem Pani występem i mówili że byli już na wielu ślubach i weselach ale na takim to jeszcze nie byli:) Pani nie tylko dobrze gra na skrzypcach ale i pięknie śpiewa.Z czystym sumieniem polecamy Panią Magdę i mamy nadzieję, ze spotkamy się jeszcze na innej uroczystości :)

 10. Aneta pisze:
  Termin uroczystości: 31sierpnia2013r.

  Magdę poznałam w 2009 roku. Już wtedy wyobrażałam sobie jak miałby wyglądać mój ślub, a Magda obiecała, że na pewno na nim zagra.
  W 2013 roku nadszedł mój wielki dzień. Talent, zaangażowanie i wielka pasja Magdy sprawiły, że było piękniej niż sobie wymarzyłam.
  Teraz wspominam ten dzień ze wzruszeniem i dziękuję Bogu, że mam takich wspaniałych Przyjaciół. Aneta

 11. Małgorzata Grzejszczak pisze:
  Termin uroczystości: pazdziernik2013

  Chciałam wyrazić wielką wdzięczność Pani Magdzie za jej piękny występ podczas uroczystości naszej firmy w Wilnie. Uświetniła ona swoim koncertem całą imprezę. Mogłam doświadczyć, co oznacza spotkanie z talentem, pasją i zaangażowaniem. Ogromny repertuar: od gorących rytmów samby po rockowe utwory polskich artystów zrobił wrażenie, łączył i integrował wszystkich uczestników. Takie chwile są bezcenne i niezapomniane, to czas uczty dla naszych zmysłów. Atmosfera, jaka panuje podczas koncertu, to zasługa niesamowitej energii i miłości do muzyki niezwykłej skrzypaczki. Wykonanie utworu „The winner takes it all” z repertuaru ABBY połączone z jej śpiewem, płynące z serca, trafiło w serca wielu gości, czemu dali wyraz w owacjach na stojąco. Dawno nie przeżyłam czegoś równie pięknego i wzruszającego. Z całego serca dziękuję Pani Madziu za ten magiczny wieczór. Wszystkim, którzy szukają wyjątkowej, niepowtarzalnej, profesjonalnej oprawy muzycznej swojej imprezy gorąco polecam Panią Magdę :)

 12. irena pisze:
  Termin uroczystości: 30,08,2014

  Przygotowania wesela jak każdy wie jest niezwykle stresującym procesem (tutaj bylam świadkiem, wiec czesc detali spadla na mnie).
  Z perspektywy czasu mogę powiedzieć ze pani Magda jest gwiazdą profesjonalizmu i bezproblemowości od strony organizacyjnej, w kościele i wieczorem jej przemiła osobowość, wyjątkowa pamięć wszelkich ustaleń oraz przede wszystkim wspaniała gra wspaniale odstresowuje Państwa Młodych i tworzy świetną oprawę wesela.
  (mieliśmy niewielkie poślizgi czasowe, p. Magda bawiła gości ”bez mrugnięcia okiem”)

  Przeurocza gra oraz śpiew (nieporównywalnie lepszy efekt na żywo do nagrań na YouTube) stworzyły wspaniała oprawę muzyczna w Kościele jak i potem wieczorem w czasie obiadu jak i Show;

  Zarówno w czasie wesela jak i 2 tygodnie po, jeden powtarzający się nieustannie komentarz to ” Coz to za wspaniała skrzypaczka była!’

  Goroco polecam p. Magde!

 13. Ania & Karol pisze:
  Termin uroczystości: 16.08.2014

  Bajeczna oprawa muzyczna, zapierające dech w piersiach show. Pani Magda to osoba jedyna w swoim rodzaju, niezwykle uzdolniona, perfekcyjna w tym co robi. Dodskonale integruje się z publicznością, skradła Nasze serca oraz serca Naszych gości. Doprowadziała do eksplozji wielu pozytynych emocji… wzruszenia, radości, zachwytu…SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

 14. Martyna Matuszak pisze:
  Termin uroczystości: 8marca2015

  Dziękujemy za wspaniały koncert podczas Dnia Kobiet w Miejskim Domu Kultury w Wołominie. Te wydarzenie nie miałoby takiej magii, gdyby nie Pani koncert. Wołomin jest zachwycony! Z wielką przyjemnością będziemy polecać każdemu show na skrzypcach w Pani wykonaniu. To była solidna dawka dobrej energii. Dziękujemy raz jeszcze i zapraszamy do naszego miasta przy każdej okazji! :)

 15. Ania i Pawel pisze:
  Termin uroczystości: 23.04.2016

  Poznalismy Madzie na targach, tak naprawde zdecydowalismy sie w ciemno. Szybka decyzja… I co ? Byl to strzal w 10. Magda w dniu uroczystosci nas oczarowala. Byla gwiazda wieczoru. Skradla serca naszych gosci. Dzieki niej ten wieczor byl niesamowity i bedziemy go pamietac dlugie lata. Dziekujemy Ci ze uswietnilas ten dzien. Twoje podejscie jest indywidualne do kazdego i mega profesjonalne. Pozdrawiamy i mamy nadzieje ze bedziemy mieli okazje sie jeszcze razem bawic :)

 16. Anonim pisze:
  Termin uroczystości: