Strona główna

Witamy na stronie firmy SzymArt

Pasja, skrzypce elektryczne, porywająca energia!
Od dziś już każda organizowana przez Ciebie impreza będzie udana, a Twoi Goście zapamiętają ją na zawsze.

Skrzypce to moja pasja. Rozwijam ją i doskonalę od 8 roku życia.

Miłość do muzyki zawdzięczam mojemu tacie. Grał na wielu instrumentach: skrzypcach, akordeonie, waltorni, perkusji. Dom rodzinny brzmiał dźwiękami koncertów i śpiewem.

Ukończyłam Szkołę Muzyczną I stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Warszawie i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Uczyłam się pod czujnym okiem światowej sławy profesora, Artura Gadzały.

Zwieńczeniem mojej edukacji muzycznej były studia na Wydziale Muzykologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, gdzie oprócz gry na skrzypcach, doskonaliłam umiejętność gry na fortepianie, organach oraz śpiew.

Moja profesjonalna kariera to pierwotnie 12-letnie doświadczenie gry na organach, prowadzenie zespołu muzycznego oraz występy koncertowe.

Ostatnie lata to nowa fascynacja muzyką. Stworzyłam niepowtarzalną mieszankę muzyki klasycznej i rozrywkowej. Efektem tej „fuzji” jest nowoczesny repertuar, który swoją energią porywa publiczność.

Moje autorskie show na skrzypcach elektrycznych tworzy widowiskową oprawę wielu imprez i uroczystości. W repertuarze są zarówno współczesne przeboje muzyki latynoskiej, jak i rockowej, znane standardy wykonawców polskich i zagranicznych (m.in. Lady Pank, Edyta Geppert, Hania Banaszak, Jennifer Lopez, Shakira, Ricky Martin, Abba). Klimaty muzyki latynoskiej są bliskie mojemu sercu- z ogromną przyjemnością tańczę salsę i bachatę (również w czasie występów). Wszystko uzupełnia gra świateł.

Swoją muzyką i występami przełamuję schematy postrzegania skrzypiec, jako instrumentu klasycznego. Występy nie mają określonych ram. Uzależniam je od reakcji publiczności i panującej na sali atmosfery. Podczas występów bardzo lubię bliski kontakt z publicznością, często bawię się razem ze słuchaczami. Dzięki temu przeżywane emocje są jeszcze silniejsze i trwalsze. Reakcje publiczności napełniają mnie energią i mogę jeszcze więcej dać od siebie.

Sprawdź dostępne terminySprawdź naszą ofrtę